Пуш темпер VD "Standard"

620,00
грн.
Пуш темпер – це порівняно новий інструмент в арсеналі бариста.
Темпер для кави такої форми застав кавовий світ зненацька, коли його рання версія з'явилася на чемпіонаті світу бариста в 2015 році, а також одночасно з цим на майданчику SCAA Expo. Це був унікальний трамбувальник в формі шайби, і в руках британського бариста Чемпіона Максвелла Колона-Дешвуд він гарантував завжди ідеально рівне і точне трамбування.
В асортименті українського виробника пуш темпери з'явилися в цьому році, доступні в 7-ми кольорових варіантах: помаранчеві, сині, чорні (серія стандарт); м'ятні, коричневі, червоні та з малюнком (серія Leather, зі шкіряною вставкою).
Корпус пуш темпера складається з анодованого алюмінію, основа — з нержавіючої сталі. Є зручні мітки індикатора глибини на основі темпера, а також радіальні позначки в міліметрах, щоб ви знали, скільки змін ви вносите при повороті. Глибина регулюється від 4 мм до 15 мм, так що у вас є достатньо місця, щоб відрегулювати дозу або розмір помелу і отримати адекватне ущільнення кави. Як і інші трамбувальники, пуш темпер для кави використовує сам обід корпусу в якості механізму вирівнювання, тому ви можете бути впевнені, що кожен раз будете утрамбовувати рівно, паралельно обідку портафільтру.
Унікальна конструкція рукоятки дозволяє чинити тиск розкритою долонею, утримуючи іншу частину тіла в вертикальному і нейтральному положенні. Дослідження, що фінансується La Marzocco, довело значне зниження ризику травм зап'ясть, плечей і спини в порівнянні з використанням традиційного темпера.

Тип: Плоский

Колір: Чорний

Виробник: Україна

Click to order
Кошик
Total: 
Варіанти доставки
Для доставки нашим курєром:
Для доставки Новою Поштою:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda