Кавові ваги Zally Coffee Drip Scale

690,00
грн.
Веги з таймером Zally Coffee Scale ― необхідна річ для кожного любителя смачної та якісної кави. Вони дозволяють точно і послідовно приготувати напій дома, на роботі або в кав'ярні.
Завдяки точності виміру та високій швидкості реакції ви можете отримати стабільність результатів кожного разу. А вбудований у ваги таймер підніме якість приготованих напоїв на новий рівень. При цьому пристрій можна використовувати і як звичайні кухонні ваги завдяки значному діапазону (від 0,3 г. до 3 кг), що робить його ще більш практичним.
Ваги Zally реалізовані в компактному форм-факторі. Пристрій керується сенсорними кнопками та обладнано LED-дисплеєм: справа відображає вагу в грамах/мілілітрах/унціях, зліва – час таймера. Точність шкали виміру ваги залежить від загальної маси: до 500 грам крок становить 0,1 грам, від 501 г до 1000 г – 0,5 грам, від 1001 г до 3 кг – 1 грам. Скинути показники можна за допомогою кнопок обнулення. Ваги працюють від трьох пальчикових батарейок і автоматично відключаються після 2 хвилин простої.


Матеріал: ABS

Модель: EK6002

lwh: 18x13x3 mm

Click to order
Кошик
Total: 
Варіанти доставки
Для доставки нашим курєром:
Для доставки Новою Поштою:
Промокод
Payment method
Made on
Tilda